Speciální nabídka v nouzové době

Životy a plány nás všech se změnily doslova z týdne na týden, ze dne na den, a pořád se mění. Zatímco Německo uvolnilo na podporu umělců a kulturních podniků 50 miliard €, naše vláda má přístup lehce odlišný. Nějak se ale fungovat musí...

Nehysterčím, nebrečím ani nežebrám. Hledám řešení, cestu ven (kdo by dneska nechtěl ven, že jo...). Jako asi řadě z vás se mi v těchto dnech zvedla spotřeba vína a frekvence sexu, má to své příjemné stránky, zatím jsem ale nepřišel na to, jak se tím uživit. Píšu to upřímně, odpusťte neformálnost i případnou neohrabanost textu.

Zároveň prosím berte veškerý následující text s jistou rezervou, protože vláda nám mění podmínky každou chvíli a je dost pravděpodobné, že co v tuto hodinu napíšu, bude v příští hodině pololegální nebo úplně mimo zákon.

"Čech se přizpůsobí" (Cimrmani, Píseň proti trudomyslnosti)

Sám tedy počítám s tím, že vše níže napsané bude v praxi dnes a denně upravováno podle aktuální situace. Formou osobní dohody.

Pravdou je, že za daných podmínek a při zachování statu quo mé dosavadní činnosti bychom mohli mluvit o podmínkách likvidačních (nejsem galanterie ani květinářství, a už vůbec nejsem v holdingu). Přiznejme si to, moje činnost není nijak životně důležitá. Rozdávám radost, zábavu, potěšení, někomu možná poučení (jak fotit a přistupovat k fotografii). Proto jsem musel vymyslet pár alternativ, nových nabídek, dočasných slev...

Aktuální stav a nabídka (s platností neurčitou)

 • Skupinové workshopy, které už jsou vyhlášené, případně prodané, se posouvají na dobu neurčitou ("hned potom"). Neházejme flintu do žita, nestahujme kalhoty daleko před brodem.... Každého osobně informuji, kdo nesouhlasí, budou mu vráceny peníze. Jinak najdeme nejbližší možný termín. Nové workshopy zatím nemá cenu vyhlašovat.
 • Vouchery/dárkové poukazy - na focení i workshopy si můžete zakoupit poukaz předem, až bude možná realizace, prostě se přihlásíte.... Tahle forma Vaší podpory teď může velice pomoci.
 • Privátní workshopy (jeden na jednoho) - sleva cca 30 % Popis těchto workshopů v angličtině včetně cenových příkladů před slevou najdete na této stránce, z ceny si pro představu odečtěte přibližně 30 %. Workshop můžeme postavit na míru podle vašich požadavků, zkušeností atd.
 • Privátní focení - 7000 CZK (cca 50% sleva)
 • Prodej vytištěných fotografií (signované limitované série, většinou max. 5 kusů v edici, u některých starších max. 10 kusů) - sleva cca 70 %
  • 60 x 40 cm - 7000 CZK
  • 90 x  60 cm - 9000 CZK 
  • 150 x 100 cm - 12000 CZK Další velikosti, případně jiné požadavky po dohodě
 • Online workshopy - NOVINKA
  • Individuální (kdykoliv) - 1000 CZK/hodina
  • Skupinové (termín na dohodě, max 4 účastníci) - 1200 CZK/osoba/cca 2 - 2,5 hodiny
   Program: konzultace vašich fotografií, kompozice, světlo, nastavení foťáku, editace fotografií atd ... detaily na vyžádání
 • Patreon - nově jsem rozjel, resp. oživil svůj účet na Patreonu, kde najdete unikátní obsah, pro který jinde nezbylo místo.

Vaší podpory si vážím a jestli můžete, máte chuť a něco z nabídky vás zaujalo, teď je ten nejlepší čas toho využít. Vy víte, že ode mne jako vždycky dostanete maximum. A zároveň tím v téhle blbé době přispějete k tomu, abych vám to maximum mohl nabízet i v budoucnosti.

Děkuju moc. A buďte, buďme zdrávi :) Na zdraví a snad už brzy zase normálně!

V případě zájmu o cokoliv mě jakkoliv kontaktujte, než pro to vytvořím sofistikovanější nástroje.

Jiri Ruzek
Author: Jiri RuzekWebsite: http://www.jiriruzek.net
Czech uglamour nude art photographer, an official Fujifilm X-Photographer. Born Aug 29 1967 in Litomerice, living in Prague.
BioBooksGalleryWorkshopsPrintsPrivate shootingEvents

Find even more photos on my Patreon.
Patreon
Or if you just want to donate me.
BTC: bc1qtugg97egw4emjwzdpm3w97qv07vca6fxjvzccs
ETH: 0x584f2e6e5cc9ef889aA6B39Ed7de2367d4d79aEA
LTC: ltc1qazzjqf6gyfvu2dmp8r4nhrq5zgerf47045656v
ADA: addr1qyl37jm7yy87pqspmj7vuydvxflm5aawtll4qdr2c88jcvflra9hugg0uzpqrh9uecg6cvnlhfm6uhll2q6x4sw09scsfsmnet
Thank you for your kind support.

Comments:

Nejbližší akce na obzoru

No upcoming event!

Fotoglosy

"Fotografování lidí je jako sex. Je možné na to skočit a odvést technicky slušnou práci, ale pohoda, předehra a souznění, to je kouzlo."

Partneři

Newsletter

Copyright © 2006 - 2021 Jiri Ruzek. All rights reserved.
Flag Counter
Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish