Street Uglamour Workshop Berlin

[English below]
Zveme vás na workshop fotografování ženské krásy v ulicích a parcích charismatického Berlína.

Je to už víc než dva roky, kdy skupinka lidí, kteří opakovaně chodí na naše workshopy, přišla s nápadem uspořádat workshopy v zahraničí.
V naší workshopové skupině na Facebooku si formou ankety zvolili jako lokalitu pro první výjezdní workshop severoitalský Milán, druhý se konal v Římě.

Letos jsme pro náš dvoudenní workshop zvolili německý Berlín.

Kapacita workshopu je stejně jako v MIláně a Římě maximálně 6 fotografů na jednu modelku. V otevřeném prostoru je tento počet ještě jednodušší, než v ateliéru.

Upozornění

Některé detaily můžeme stále měnit podle potřeb většiny, např. s ohledem na dopravu apod. Návrhy a změny doporučuji projednávat ve workshopové skupině, přesně pro tyto situace byla založena.

Termín workshopu

19. a 20. června 2020

Pá/Fr 19. 6. 2020 6:00-8:30, 20:00-22:30
VOLNO/AVAILABLE
So/Sat 20. 6. 2020 6:00-8:30, 20:00-22:30
4 VOLNO/4 AVAILABLE

Modelky

Adelle Unicorn a Karolina Nurse

Pro berlínské lokace jsem vybral dvě skvělé české modelky. České tentokrát proto, že je znáte, je s nimi skvělá komunikace a hlavně jsou ty naše holky stejně nejlepší :)

Kdo Adélu a Karolinu zažil naživo, nepotřebuje vysvětlení, proč do Berlína jedou právě ony.
Kdo je nezná, tomu doporučuji navštívit jejich pestrá portfolia na Instagramu (viz níže).

Adelle Unicorn

S Adélou opakovaně spolupracujeme už třetím rokem a je aktuálně mojí nejfotografovanější modelkou. Instagram: Adelle Unicorn.


Karolina Nurse

Karolina je moje "novinka" z minulého roku a protože mě hodně baví, objevila se nedávno i na mém klasickém workshopu v Malostranském ateliéru. Instagram: Karolina Nurse.


Lokalita a časové dělení

Stejně jako v italských městech budeme v Berlíně fotit v ulicích, parcích, prostranstvích. Nově bude workshop rozdělen na ranní a večerní část. Začneme brzy ráno v prázdných ulicích, během večerní části využijeme přirozené pouliční osvětlení (případně vlastní mobilní osvětlení typu blesk, LED panel apod.). Konkrétní lokality teď s modelkami vybíráme a jejich poloha bude účastníkům včas sdělena. Předběžně počítám s dvěma hlavními lokalitami na každý den - jedna ráno, jedna večer. Celkem tedy čtyři různé lokality. Vše v rozumné dostupnosti od metra nebo jiných spojů.

Jeden nebo dva dny

Stejně jako jindy je workshop vyhlášen jako dvoudenní, nicméně každý má možnost zvolit si variantu sám.

Cena workshopu

1 den - 3800 CZK (150 €)

2 dny - 6600 CZK (260 €)

Pro rezervaci vaší účasti je nutné uhrazení platby předem. Platební instrukce obdržíte automaticky po odeslání objednávkového formuláře.

Doprava a ubytování

Dopravu a ubytování si zařizuje a hradí každý sám. Já rád pomohu s informacemi - když něco nenajdete tady nebo ve skupině, pište nebo volejte. Kdo má o workshop zájem, doporučuji ubytování co nejdříve kvůli výhodnějším cenám.


Tipy na cestu

Informace budu postupně doplňovat.

Doprava

Berlín je snadno dostupný vlakem, autobusem i autem. Vzdálenost od Prahy cca 340 km.

Městská doprava je v Berlíně vyřešena velice elegantně bohatou sítí metra, městských vlaků i tramvají.

Ubytování

Doporučuji oblasti centra a přilehlé. Není ale problém se ubytovat dále od centra, MHD pokrývá většinu částí města na jedničku.

Pokud máte dotazy, nebojte se zeptat, doporučuji diskuzi v naší workshopové skupině na Facebooku nebo použijte stránku Kontakt - formulář nebo telefon.


English

I would like to invite you to one of our special workshops. Why is this workshop special? We run our classic group or one-on-one workshops for many years, but photographers, who take part in them repeatedly, wanted also something else, something new.

We tried this kind of workshop first time in 2018 Milan, then in 2019 in Rome (both events were completely sold out) and this time we move to charismatic, wunderbar - Berlin.

The workshop will be held in the streets and parks od Berlin. You will shoot with my favorite Czech nude art models, Adelle Unicorn and Karolina Nurse.
Unlike our classic workshops, there will be no theory nieder practical demonstrations at this workshop, it will be mostly only about shooting with two amazing models with my assistance - of course, I will help you to take the best photos.

Adelle's portfolio on Instagram: Adelle Unicorn
Karolina's on Instagram: Karolina Nurse.

Friday June 19 2020, 6:00 - 8:30, 20:00 - 22:30
Saturday June 20 2020, 6:00 - 8:30, 20:00 - 22:30

You can attend one or both days.

The workshop will be held in Czech or English language (a bit of Deutsch is possible).

Price

1 day - 3800 CZK (150 €)

2 days - 6600 CZK (260 €)

To book your participation is necessary to remit payment in advance. If you want to attend the workshop, fill in the form on this page please.

Feel free to contact me or the models for more information.

Jiri Ruzek
Author: Jiri RuzekWebsite: http://www.jiriruzek.net
Czech uglamour nude art photographer, an official Fujifilm X-Photographer. Born Aug 29 1967 in Litomerice, living in Prague.
BioBooksGalleryWorkshopsPrintsPrivate shootingEvents

Comments:

Objednávka/Order - Berlin 2020

Objednávám se závazně na workshop v Berlíně, červen 2020. Cena za 1 den je 3800 Kč (150 €), za oba dva dny 6600 Kč (260 €).
I will attend the workshop in Berlin, June 2020. Price: 1 day - 3800 CZK (150 €), both days - 6600 CZK (260 €).
Pá/Fr 19. 6. 2020
So/Sat 20. 6. 2020
Copyright © 2006 - 2020 Jiri Ruzek. All rights reserved.
Flag Counter