Nové stránky spuštěny

První fotografie roku 2012

Ve středu 18. 1 2012 jsem spustil novou verzi stránek. Protože jsem je zároveň přestěhoval na nový webhosting, nebyl přechod ze staré verze na novou úplně hladký. Někdo viděl během pár minut novou verzi, někdo ještě druhý den viděl starou a někomu se chvíli zobrazovala nová a chvíli zase stará verze webu. Tento jev je ale při změně webhostingu běžný, dokud světem internetu neproběhne kompletní synchronizace serverů, které prohlížeči řeknou, odkud má stránky načíst. Teď už je snad vše v pořádku a většině lidí by se už stará verze zobrazit neměla.

Vytvořit nové stránky jsem měl v úmyslu už začátkem minulého roku, ale nikdy na to nebyl dostatek času. Na podzim jsem ale začal převádět všechny své weby na nový hosting a to byl asi největší impulz pustit se konečně do práce. Nový web jsem stavěl na pozadí a vyzkoušel jsem několik různých verzí a variant, než jsem se rozhodl pro tu, kterou si právě teď prohlížíte. Původně chtěl výrazně změnit i design webu, ale koncepce starého webu fungovala, tak jsem zvolil podobný design i způsob ovládání, nechci návštěvníky příliš mást a učit je na něco nového. Pod kapotou této verze se ale ukrývají mnohem modernější technologie.

Největší viditelnou změnou je nová galerie. Nabízí několik způsobů prohlížení včetně prohlížení fotografií přes celé okno prohlížeče (po stisknutí klávesy F11 pak v celoobrazovkovém režimu), slideshow, náhledů atd. V souvislosti s možností fullscreen režimu postupně zvětšuji a znovu edituji všechny starší fotografie, v tuto chvíli je kompletní rok 2004 a téměř hotové jsou 2005 a 2006. Některé fotografie jsem odstranil, jiné přidal. Mimochodem se nám galerie rozšířila o rok 2012 a první lednové fotografie. 

Přidal jsem komentáře, propojené se sociálními sítěmi Facebook a Vkontakte.

Vše ostatní zůstalo co nejvíce tak, jak jste byli zvyklí. Zůstala zachována struktura, navigace a adresy stránek (až na několik výjimek, jako například sekce Download). Všechny fotografie, galerie i články jsou tedy na svých původních adresách.

S prací nejsem zdaleka hotov, web zatím má chybičky, ale všechno důležité pracuje jak má a detaily budu postupně dolaďovat v příštích týdnech a měsících. Doufám, že se vám na novém webu bude líbit a že se budete často vracet.

Jiri Ruzek
Author: Jiri RuzekWebsite: http://www.jiriruzek.net
Czech uglamour nude art photographer, 2014-2021 an official Fujifilm X-Photographer. Born Aug 29 1967 in Litomerice, living in Prague.
BooksGalleryWorkshopsPrintsPrivate shootingEvents

Find even more photos (with commented process) on my Patreon.
Become a Patron!
Or if you just want to donate me.
CRYPTO DONATIONS are also appreciated
Donate via NOWPayments
Thank you for your kind support.

Comments:

Nejbližší akce na obzoru

24
Sep
Malostranský ateliér
-
Prague
Skupinový workshop fotografování uměleckého aktu s Jiřím Růžkem v Praze.

07
Oct
Malostranský ateliér
-
Prague
Skupinový workshop fotografování uměleckého aktu s Jiřím Růžkem v Praze.

Fotoglosy

"Jsme jako zrcadla. Co dáváme, vysíláme, to dostaneme."

Newsletter

Copyright © 2006 - 2023 Jiri Ruzek. All rights reserved.
Flag Counter
Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish