Workshop na Malé Straně

Česko-slovenský fotografický klub FOCUSCLUB vás zve na WORKSHOP FOTOGRAFOVÁNÍ AKTU 16. 2. 2013 v Praze, který povedu já spolu s modelkou Terezou Dotlačilovou. A vezmeme to trochu jinak, než je možná zvykem ...

Nastavit foťák a světla se časem naučí každý blbec, hlavní rozdíly v moderním aktu jsou o tom, jak kdo pracuje nejen s obrazem, ale i s modelkou, nahou ženou...

Jednodenní kurz nebude rozdělen na teoretickou a praktickou část, obě tyto části se budou neustále plynule prolínat. Modelka bude k dispozici po celou dobu a spolu se mnou vám bude ukazovat dobré i špatné příklady a povídat si o zkušenostech z praxe i o technických záležitostech.

Nebude to ani vyučující a posluchači, nebude to výuka, spíše beseda, vedená mnou a modelkou.

Všechno si okamžitě sami vyzkoušíte.

Přestože budeme ve skupině a bude se stále něco ukazovat, komentovat a diskutovat, zažijete několik hodin fotografování s modelkou a to způsobem velice podobným, jako byste skrytě pozorovali moje vlastní focení.

Tento model práce dlouhodobě s úspěchem uplatňuji při svých individuálních workshopech a na jaře si jej poprvé vyzkouším i ve dvoudenní verzi v ruském Jekatěrinburgu.

Máme pro vás s Terezou připraveno i jedno zajímavé překvapení - budete se při něm válet smíchy po zemi, ale zároveň si ve fotografování sáhnete dál, než jste zatím možná zkusili.

Rádi se s vámi uvidíme v ateliéru na Malé Straně.

Jiří Růžek a Tereza Dotlačilová
Jiří Růžek a Tereza Dotlačilová

Akce již proběhla, čtěte informace o příštím foto workshopu.

Jiri Ruzek
Author: Jiri RuzekWebsite: http://www.jiriruzek.net
Czech uglamour nude art photographer, an official Fujifilm X-Photographer. Born Aug 29 1967 in Litomerice, living in Prague.
BioBooksGalleryWorkshopsPrintsPrivate shootingEvents

Comments:

Nejbližší akce na obzoru

No upcoming event!

Fotoglosy

"Snaha provokovat, dotýkat se hranic, posouvat je a překračovat k umění patří. Řada děl bohužel postrádá jakoukoliv uměleckou hodnotu a zůstává pouhou provokací."

Partneři

Newsletter

Copyright © 2006 - 2020 Jiri Ruzek. All rights reserved.
Flag Counter
Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish